Stůl a židle pro Adama, milujícího malého brášku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

židle a psací stůl k přípravě domácích úkolů

Obrázek daru
Petra  Švandová
Patron příběhu

Petra Švandová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Adámkovou maminkou jsem se seznámila jako sociální pracovnice. Adam je moc hodný kluk, který to neměl nikdy lehké. Jeho otec nečekaně zemřel, když mu bylo osm let. Maminka se s ním pak protloukala všelijak. Po letech si našla nového muže a momentálně je na rodičovské dovolené s malým Viktorkem. Nový partner bohužel rodinu opustil a tak je maminka na kluky opět sama. Adam zaujal v rodině ochranitelský postoj, je mnohem vyzrálejší než jeho bezstarostnější vrstevníci. Maminka velmi přísně a pečlivě hospodaří. Přesto je pro ni každý nečekaný výdaj malou pohromou. Pokud se v domácnosti něco pokazí nebo doslouží, nezbývají ji na pořízení nových věcí dostatečné finanční prostředky. Nyní by Adam, který mamince s malým bráškou velmi pomáhá, potřeboval nový stůl a židli. Přimlouvám se za pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,823 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka o svém synovi

Adam hraje nesmírně rád na kytaru. Asi ho to i uklidňuje, tiší jeho starosti. Je to šikovný a hodný kluk a velice mi pomáhá se svým mladším bráchou. Je náš rytíř ochránce,
i když bych mu přála bezstarostnější dětství i dospívání. Adamovi bylo teprve osm let, když se jeho tátovi z ničeho nic zastavilo srdce. Jeden den byl živý a zdravý, druhý den už neexistoval. Adam bral jeho odchod velmi těžce, dlouho se z toho nemohl vzpamatovat. Po letech jsem se seznámila s novým mužem. V roce 2017 jsem podruhé otěhotněla. Do našeho života přišlo štěstíčko a radost v podobě Viktorka. Zdálo se, že od teď bude už všechno dobré. Bohužel Vikouškův otec selhal a tak jsem s dětmi zase na vše sama. Lásky mám pro své kluky na rozdávání, jen s těmi financemi je to složitější. Momentálně bych potřebovala pořídit Adamovi do dětského pokoje psací stůl a židli, aby měl na čem psát. Výdaj ovšem nad moje finanční síly. Budu velmi vděčná, když mu pomůžete.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě