Stydlivá Sofinka potřebuje rovnátka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rovnátka na horní čelist

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Sofinka je milá holčička, dcera mé kamarádky. Její tatínek bohužel zadlužil rodinu a v současné době neplní povinnosti splátek. Vše tak splácí jen maminka, která se celou situaci snaží zachránit. Protože má ale k dispozici jen jeden plat, je to pro ni nesmírně složité. Sofinka navíc nyní potřebuje rovnátka, což už maminka uhradit nedokáže. A protože bych jí ráda pomohla, rozhodla jsem se společně s ní požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Sofinky, která má potíže se zoubky

Jsem maminkou tří šikovných dětí, Káťi (19 let), Maxíka (13 let) a Sofinky (11 let). Ve škole se všichni moc snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsou mojí radostí a jsem na ně pyšná.

Nejmladší Sofinka je tichá, klidná a citlivá. Je ráda ve společnosti svých kamarádů, před cizími lidmi se ale trošku ostýchá. Se Sofinkou teď poměrně často chodíme na ortodoncii, protože se zubaři nezdá růst jejích zoubků. Na poslední kontrole to bohužel vůbec nevypadalo dobře a bylo rozhodnuto, že se jí musí co nejdříve nasadit rovnátka. Sofince totiž na místě pro špičák narostl jiný zoubek, takže špičák nemá kde růst.

Část peněz na rovnátka už mám, stále mi však chybí 9 000 korun, které v nejbližší době nedokáži našetřit. O své děti se totiž starám sama. Jejich otci bylo soudně stanoveno výživné, které však platí nepravidelně a v minimální výši. Já pracuji, ale není v mých silách vydělat tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí a potřebují. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás 4, na nic jiného už nezbývají peníze. A proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě