Stydlivé Emilce na lyžařský kurz

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařský výcvik; dar zajišťuje DDM hl. m. Prahy

Obrázek daru
Jitka  Longinová
Patron příběhu

Jitka Longinová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Emilka je moc šikovné a milé děvče. Znám ji velmi dobře a znám také situaci její maminky samoživitelky, která se jí snaží dopřát jen to nejlepší. Bohužel, některé věci, jež jsou pro jiné samozřejmostí, jako např. lyžování na horách, jsou nad její finanční možnosti. Věřím však, že s pomocí Patrona dětí a jeho dárců Emilka získá možnost poprvé odjet na hory a zažít legraci po boku svých kamarádů.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Emilky

Desetiletá Emilka je velice milé a hodné děvče. V kolektivu svých vrstevníků se cítí dobře, jen je trošku stydlivá. Je všestranně nadaná – ráda tančí, hraje na flétnu a zpívá. Její velkou zálibou jsou také naše dvě morčátka.

Emilka by se o jarních prázdninách ráda zúčastnila lyžařského kurzu, který pořádá dům dětí a mládeže. Jejím velkým snem je naučit se jezdit na snowboardu a zažít tu pravou parádu na horách. Já si ale nyní nemůžu dovolit jí kurz zaplatit.

O Emilku a její mladší sestřičku se totiž starám sama. Můj měsíční příjem vystačí pouze na zaplacení nejnutnějších věcí, jako je hypotéka, půjčky, energie a jídlo. Na nic jiného mi vlastně nezbývá. Protože však chci Emilce její velký sen splnit, rozhodla jsem se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě