Svačinky a obědy ve školce pro cílevědomou Eli

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na půl roku (jen dopolední docházka)

Obrázek daru
Jana Bicencová
Patron příběhu

Jana Bicencová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminku malé Eli znám už dlouho. Pravidelně se potkáváme a chodíme s našimi dětmi ven. Maminka se sama stará o dvě děti, se kterými bydlí na ubytovně. Bohužel se jí zatím nedaří našetřit dostatek peněz na to, aby si mohla pronajmout běžný byt a zaplatit kauci. Aktuálně pobírá jen rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze, z čehož ještě splácí dluhy. Z toho mála, co jí zbyde, uhradí bydlení a jídlo a na nic víc už nemá. Potřebuje proto pomoci s placením stravného ve školce pro Eli. Ta je ve školce moc ráda a byla by škoda, kdy tam kvůli nezaplaceným obědům nemohla chodit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,720 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Eli, která bydlí s maminkou a sestřičkou na ubytovně

Tříletá Eli je velká závodnice na odrážedle. Jakmile se dostane do tempa, skoro nikdo ji nedokáže dohonit. Když ale maminka zavelí, že se jde domů, usadí se ke stolu a vytáhne pastelky. Její výkresy zabírají snad každé volné místo na zdi.

Eli bydlí s maminkou a sestřičkou na ubytovně, kde mají k dispozici jednu místnost. Maminka pobírá rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze, k tomu však splácí dluhy. Peníze jí tak jen stěží vystačí na jídlo. Otec holčiček platí výživné nepravidelně, jak se mu to zrovna hodí.

Maminka je momentálně v situaci, kdy si nemůže dovolit zaplatit Eli stravné ve školce. A protože nemá nikoho, kdo by jí mohl pomoci, obrátila se na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě