Svačinky a obědy ve školce pro Damiánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na 5 měsíců

Obrázek daru
Jana  Škaloudová
Patron příběhu

Jana Škaloudová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Damiánka a jeho rodinu jsem poznala v rámci výkonu svého povolání. S jeho babičkou jsem začala spolupracovat v momentě, kdy si ho k sobě vzala společně s jeho starším bráškou. A protože vidím ještě dlouhou cestu, než budou chlapci soudně svěřeni do její péče, ráda bych jí touto cestou pomohla získat finance na úhradu stravného ve školce. Damiánek je správný kluk, neskutečně klidný a poslušný, až si někdy říkám, co mu to asi v hlavě běhá za myšlenky. Myslím si, že by nikdo z nás nechtěl mít ani v dospělosti odžité to, co má tento chlapec ve svých 4 letech. Jsem přesvědčena o tom, že podpora v podobě úhrady obědů je jen malým střípkem toho, jak moc si tento kluk pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Damiánka, o kterého pečuje babička

Čtyřletý Damiánek je stydlivý, ale šikovný kluk, který má rád pohádky a auta. Spolu se svým starším bráškou chodí do školky, kde je moc rád a kde se může pořádně vyřádit. Díky tomu nemyslí na to, že s ním maminka ani tatínek nejsou.

Damiánek a jeho bráška vyrůstají u babičky. Jejich tatínek, babiččin syn, zemřel a maminka je ve výkonu trestu. Kluci se k babičce nastěhovali před Vánocemi, tak je to pro ně všechny dost čerstvé. Babička má chlapce na základě předběžného opatření a čeká na soud, který jí Damiánka i jeho brášku svěří do péče.

Babička se snaží chlapcům dopřát vše potřebné, její finanční možnosti jsou však omezené. Nyní má potíže uhradit Damiánkovi obědy ve školce, proto se rozhodla požádat o příspěvek Patrona dětí. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě