Svačinky a obědy ve školce pro Doubravku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Bc. Renata Šimíčková
Patron příběhu

Bc. Renata Šimíčková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Doubravku znám již více než rok. Do její rodiny totiž docházím jako sociální pracovnice služby Podpora rodiny. Doubravka žije s bráškou dvojčetem, starší sestřičkou a maminkou v malé vesnici. Otec dvojčat bohužel neplatí alimenty ani se s dětmi nestýká. Mamince skončila rodičovská dovolená, je hlášená na úřadu práce a pobírá podporu v nezaměstnanosti. Doubravka je velice živá a neposedná holčička, která je moc ráda ve školce. Protože si ale maminka nemůže dovolit hradit stravné, chodí tam jen zřídka. To však mamince komplikuje hledání práce. Pojďme proto Doubravce na stravné přispět my. Díky naší pomoci bude přes den spokojeně ve školce a maminka v práci.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh své Doubravky, která je moc ráda ve školce

Čtyřletá Doubravka ráda kreslí, omalovává, zpívá a tancuje. Užívá si také různé hry se svým dvojčetem Prokůpkem, se kterým tvoří sehranou dvojku. Umí si spolu krásně hrát, jde jim ale i hromadné zlobení. Loni oba chodili do školky, letos tam ale byli jen párkrát. O ně a jejich starší sestřičku se totiž starám sama, a protože se potýkám s nedostatkem peněz, nemohu pravidelnou docházku do školky financovat.

S dětmi bydlím v obecním bytě na vesnici. Bohužel jsme závislí na sociálních dávkách, ze kterých se mi nedaří platit Doubravce obědy a svačinky ve školce. To mi samozřejmě komplikuje možnosti přivýdělku a docházení do práce. Bez zaplaceného stravného totiž Doubravka nemůže být ve školce a doma samotnou ji nechat nemůžu. Pro vás moc prosím o pomoc.

Váš finanční příspěvek mi umožní uhradit Doubravce stravné ve školce až do konce školného roku, což mi umožní konečně si najít práci a vylepšit naši finanční situaci.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě