Svačinky a obědy ve školce pro Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na 4 měsíce

Obrázek daru
Ing. Petra  Vrbová
Patron příběhu

Ing. Petra Vrbová

aktivizační pracovnice

Komentář patrona

Eliška je statečná holčička, která bydlí se svým tatínkem a starším bratrem. Chodí do školky, kde se jí moc líbí, tatínek ale nemá dostatek peněz na úhradu stravného. V listopadu loňského roku mu v práci vypršela smlouva na dobu určitou, neměl finanční rezervy a kvůli nákupu bezlepkových potravin pro svoji nejmladší dceru, která žije u matky, se zadlužil. Nyní dluží poměrně velkou částku na nájemném v sociálním bytě, kterou musí uhradit. Společně nyní řešíme, kde by se dalo ušetřit. Ráda bych vás nyní poprosila o příspěvek na stravné ve školce pro Elišku, což rodině ohromně pomůže. Díky tomu bude tatínek schopen dorovnat svůj dluh. Předem vám moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Elišky, kterou má v péči tatínek

Sedmiletá Eliška je aktivní holčička, která má ráda různé sporty. V oblibě má také svoji česací panenku a někdy se na hodiny ponoří do kreslení.

Eliška bydlí s tatínkem a starším bráškou Petrem v sociálním bytě. Ještě má sestřičku Lucinku, ta ale žije s maminkou. Děti se ve společnosti svých rodičů pravidelně vídají.

Tatínek se nyní rozhodl na radu své sociální pracovnice požádat Patrona dětí o pomoc s úhradou obědů a svačinek ve školce pro Elišku. Nachází se totiž ve finanční tísni. A jak k tomu došlo?

Jeho dcerka Lucinka (momentálně v péči maminky) má alergii na lepek, a tak jí tatínek ve dnech, kdy ji má u sebe, vaří speciální bezlepkové jídlo. Bezlepkové potraviny jsou však drahé a než se v jejich cenách zorientoval, zadlužil se. Lucinka sice měla své jídlo, tatínek však nezaplatil nájem.

Nyní musí uhradit dlužný nájem, zároveň je však potřeba zaplatit Elišce stravné ve školce. Obojí si však v tuto chvíli nemůže dovolit. Věří však, že dárci Patrona dětí pomohou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě