Svačinky a obědy ve školce pro neunavitelného Sama

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole do konce školního roku

Obrázek daru
Martina  Kunstová, DiS.
Patron příběhu

Martina Kunstová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Samíka znám od narození. Je to velmi živé dítě, které má spoustu energie. Jeho mamince se podařilo po čtyřech letech života po azylových domech najít samostatné bydlení v podnájmu, takže je čeká stěhování. To je samozřejmě spojeno se zvýšeným výdajem peněz, proto by maminka nyní potřebovala pomoc s úhradou stravného ve školce. Pokud jí společně dokážeme pomoci, bude to pro ni v náročném období velká úleva.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,680 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Samíka, který se těší na nový domov

Čtyřletý Samík je malý školkáček, který má v sobě nevyčerpatelnou zásobu energie. Unavit ho je téměř nadlidský výkon a jen málokomu se to podaří. Je to společenské dítě, a jakmile se ve školce děje něco zajímavého, musí být ve středu dění.

Samíka a jeho dva sourozence teď čeká velká změna. Maminka s dětmi doposud bydlela v azylovém domě, nedávno se jí ale podařilo najít bydlení, a tak rodinu čeká stěhování. Všichni se na to moc těší. Takové stěhování však není levnou záležitostí. Maminka, která pobírá rodičovský příspěvek, přídavky na děti a dávky hmotné nouze, to sice zvládne, nezbydou jí ale peníze na úhradu obědů a svačinek v Samíkově školce. Pojďme jí proto společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě