Svačinky a obědy ve školce pro Páťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole od prosince do června

Obrázek daru
Milena  Hebnarová
Patron příběhu

Milena Hebnarová

pracovnice sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Komentář patrona

Páťa je malý předškolák, což znamená, že se z jeho docházky do školky stala povinnost. Jeho rodiče však vychovávají 6 dětí, z nich 4 chodí do školy a 2 do školky, a bohužel nemají dost peněz na proplacení všech výdajů spojených se školkovou docházkou. Z dávek, které pobírají, vše zaplatit nedokážou, proto se rodina obrací na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na stravné ve školce.

Společně jsme vybrali
celou částku 416 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Páti, jehož rodina po vyhoření bytu začíná znovu

Pětiletý Páťa bydlí s rodiči a pěti sourozenci. Nedávno se museli přestěhovat, protože jejich původní byt vyhořel. Rodina tak musí znovu pořídit veškeré oblečení, obuv, školní pomůcky i nábytek. S takovým počtem dětí ale není snadné to všechno finančně zvládnout.

Páťa a jeho šestiletý bráška Ríša ještě chodí do školky, jejich 4 starší sourozenci ale navštěvují základní školu. Rodiče se snaží všechno zvládnout sami, teď si však uvědomili, že potřebují pomoc.

Aby totiž mohl Páťa chodit i nadále do školky, je potřeba mu uhradit obědy a svačinky do konce školního roku. Doma, kde se teď počítá každá koruna, ale na takový výdaj nejsou peníze. Pojďme proto Páťovi pomoci my.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě