Tadeáškovi na školkovné a stravné

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné a školné v mateřské škole na 3 měsíce

Obrázek daru
Denisa  Šmehlíková
Patron příběhu

Denisa Šmehlíková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Tadeášek bydlí se svojí maminkou v sociálním bytě při azylovém domě, kam se museli odstěhovat od otce, který rodinu týral. Tadeášek navštěvuje pedagogicko-psychologickou poradnu, protože obtížně navazuje kontakt a komunikaci s cizími lidmi. Mezi dětmi ve školce je to ale aktivní a upovídaný kluk. Maminka je v částečném invalidním důchodu a našla si práci v chráněné dílně. Její příjmy jsou však malé a v tuto chvíli potřebuje pomoci s úhradou školkovného a stravného ve školce, proto se obrací s prosbou o příspěvek na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,120 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého Tadeáška

Jsem maminkou pětiletého Tadeáška, který miluje auta. Doma proto máme sbírku různě velkých autíček, s nimiž si vydrží hrát celý den. Často spolu ale chodíme i na dětská hřiště nebo na procházky. Tadeášek navštěvuje školku, kde je moc rád. V kolektivu dětí se z něj stává veselý a hravý kluk, který neváhá pomáhat ostatním. Ve společnosti dospělých je ale spíše mlčenlivý.

Společně bydlíme v sociálním bytě, kam jsme utekli před bývalým partnerem. Myslím, že se mi podařilo vytvořit klidný a bezpečný domov, kde se Tadeášek cítí dobře. Bohužel jsme na tom hodně špatně finančně. Můj příjem tvoří jen částečný invalidní důchod a příjem z činnosti v sociálním spolku, která je pro invalidy časově omezená. Na úhradu všeho nutného to bohužel nestačí.

A tak bych vás chtěla poprosit o příspěvek na školkovné a stravné ve školce pro Tadeáška. Školka je pro něj důležitá co do kontaktu s vrstevníky, vnáší mu do života ale také jistý řád a pořádek. A protože teď nemám peněz nazbyt, budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě