Talentované gymnastce Diance na roční příspěvky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

roční členský příspěvek sportovnímu oddílu gymnastiky a letní sportovní soustředění; TopGym Karlovy Vary, z.s.

Obrázek daru
Jiří  Herian
Patron příběhu

Jiří Herian

trenér a manažer sportovního klubu

Komentář patrona

Šikovnou gymnastku Dianku znám od doby, kdy nastoupila k nám do oddílu. Dianka je pohybově talentovaná a velmi pracovitá holčička. Může se pochlubit medailovými úspěchy z roku 2018 ve společných skladbách a vítězstvím v oblastních přeborech. Dianka žije jen s maminkou a mladším sourozencem. Vzhledem k tomu, že je maminka momentálně na mateřské dovolené, se potýkají s nedostatkem finančních prostředků a platba ročního příspěvku oddílu gymnastiky a nákladů na letní sportovní soustředění jsou nad rodinný rozpočet. Byla by velká škoda nepodpořit Dianku v jejím sportovním rozvoji. Sportovní klubový život je pro děti také místem k utváření sociálních vazeb, vznikají tu přátelství a děti získávají při sportování vzory a motivaci dosahovat svých cílů.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své dceři, která ze všeho nejvíc na světě miluje gymnastiku

Desetiletá Dianka je gymnastka tělem i duší. Většinu svého volného času tak tráví v tělocvičně, kde je opravdu šťastná. Vlohy ke gymnastice nejspíš zdědila po své dědečkovi, který byl artistou v cirkuse. Myslím, že v Diance našel svoji rodinnou nástupkyni.

Když Dianka s gymnastikou začínala, nebyla jsem si jistá, jestli u toho vydrží. Po krátkém čase však vyrazila na svoji první soutěž a dovezla první medaili. A v té chvíli bylo rozhodnuto. Dnes jsou to už 3 roky, co Dianka poprvé vstoupila do tělocvičny, a podle jejích slov jí cvičení přináší čím dál víc radosti. Je prostě skvělá a já jsem na ni moc pyšná.

Udržet ji u sportu na takové úrovni pro mě ale není snadné. O své 2 děti se totiž starám sama a bohužel jsem se ocitla v situaci, kdy si nemohu dovolit zaplatit klubové příspěvky a soustředění. Jsem však rozhodnutá udělat všechno pro to, aby mohla Dianka v gymnastice pokračovat. Proto vás moc prosím o pomoc. Jen díky vám bude moci moje dcerka pokračovat v tom, co nejvíc miluje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě