Tamarce na skříň a postýlku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel a skříň; dar zajišťuje maxmax.cz

Obrázek daru
Ing. František  Bílek, Ph.D.
Patron příběhu

Ing. František Bílek, Ph.D.

vedoucí Centra potravinové a materiální pomoci sv. Zdislavy

Komentář patrona

Tamarku a její maminku známe v Charitě již několik let. Občas je materiálně podporujeme z našeho Centra potravinové a materiální pomoci. Tamarky maminka se snaží svoji sociální situaci zlepšovat, ale není to jednoduché. Po malých krůčcích se jí to však daří.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,028 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Tamarce hezky spinkalo a aby měla místo na své poklady

Tamarka je pětiletá holčička, která ráda tančí a maluje. Chodí do školky, kde ji to moc baví. Je to bystrá malá princezna, která má spoustu kamarádů. Bohužel se nyní s maminkou nacházejí v obtížné životní situaci.

Společně bydlí v malém bytě, který není v příliš dobrém stavu. Když se do něj nastěhovaly, byl úplně prázdný a spousta věcí v něm byla rozbitá. Maminka se snaží jejich domov vybavit nábytkem a spotřebiči, bohužel jí na to nezbývají téměř žádné peníze. Stále nemají pračku ani sporák, nejvíce však postrádají postel a skříň pro malou Tamarku.

Maminka je nyní zapsaná na úřadu práce, podařilo se jí ale najít zaměstnání, do kterého nastupuje 1. dubna. O svoji holčičku se pečlivě stará, bohužel však nemá v rodině ani u blízkých nikoho, kdo by jim v nelehké životní situaci pomohl. Ráda by tak prostřednictvím projektu Patron dětí požádala o pomoc a příspěvek na postýlku a skříň pro Tamarku.

PS: Jméno v příběhu není skutečné, celý příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě