Taneční kroužek na 2. pololetí pro Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tréninky tance s taneční skupinou Just Dance na 2. pololetí

Obrázek daru
Jitka  Longinová
Patron příběhu

Jitka Longinová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Emilka je šikovná malá slečna, která s největším nadšením navštěvuje kroužek latinskoamerických tanců. Tanec bere velmi vážně a je znát, že ji tento kroužek velmi baví a naplňuje. Byla také moc šťastná, když se dostala do výběrové skupiny Just Dance. Má za sebou první půlrok trénování s touto skupinou a je z toho nadšená. Mamince vždy doma ukazuje, co nového se naučila. Aby ale na tréninky mohla chodit i v dalším pololetí, potřebuje opět pomoc od Patrona dětí. Věřím, že se potřebná částka podaří vybrat.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své Emilky

Moje desetiletá dcerka Emilka je velice milé a hodné děvče. V kolektivu se cítí dobře, jen je trošku stydlivá. Je všestranně nadaná – ráda tančí, hraje na flétnu a zpívá. Její velkou zálibou jsou také naše dvě morčátka. Ze všeho nejvíc ale miluje tanec. Když tančí, zapomíná i na svoji stydlivost.

Emilka už dva roky chodí do kroužku latinskoamerických tanců a je nadšená. Zúčastnila se dokonce konkurzu do taneční skupiny Just Dance a byla tak dobrá, že ji hned přijali. Díky dárcům Patrona dětí mohla se skupinou trénovat celé 1. pololetí, za což jsem moc vděčná. Moje aktuální finanční situace mi však neumožňuje uhradit jí tréninky na 2. pololetí.

O Emilku a její mladší sestřičku se totiž starám sama. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, jako je hypotéka, půjčky, energie a jídlo. Nic víc si nemohu dovolit. Proto jsem se znovu rozhodla požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě