společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Taneční kroužek pro Denisku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek na jedno pololetí

Obrázek daru
Jana Vokálová
Patron příběhu

Jana Vokálová

vychovatelka

Komentář patrona

Deniska chodí v Praze do logopedické školy, a protože její rodina bydlí mimo Prahu, je ubytovaná na internátě. Internát i doprava je pro rodinu finančně zatěžující a tudíž si nemohou dovolit žádné mimořádné výdaje. Deniska odmalička ráda tančí a doma dříve navštěvovala taneční kroužek. Chtěla by v tanci pokračovat, dokonce si našla i školu blízko internátu, ale na zaplacení kroužku nezbývají jejím rodičům peníze. Proto bych ráda požádala o pomoc Patrona dětí. Deniska je pohybově nadaná a možnosti navštěvovat taneční školu by si velmi vážila.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,890 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Denisky, která se stýská po kroužku tance

Deniska je šestnáctiletá mladá dáma, která to v životě nemá jednoduché. Má vrozenou řečovou vadu, kvůli které musí navštěvovat logopedickou školu, a protože nebyla žádná v místě jejího bydliště, museli ji rodiče vyslat za studiem do Prahy.

I přes svůj stesk po domově se Deniska s těžkou situací vypořádala, jak nejlépe dokázala. Ale kromě rodičů a sourozenců se jí stýská po jedné další věci. A tou je tanec.

Když ještě bydlela doma, navštěvovala ráda a často kurzy tance v základní umělecké škole. Po přestěhování do Prahy ale byla nucena tance zanechat. Rodiče by byli rádi, kdyby mohla navštěvovat kurzy tance i v Praze. Deniska si dokonce našla dobrou taneční školu, ale rodiče vydávají tolik peněz za její internát a dopravu, že si další výdaj nemohou dovolit. Nechtějí ale, aby Deniska strádala a rozhodli se proto požádat o pomoc Patrona dětí. Pomůžeme, aby Deniska mohla opět tančit?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě