Taneční kroužek pro Denisku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek na jedno pololetí

Obrázek daru
Jana Vokálová
Patron příběhu

Jana Vokálová

vychovatelka

Komentář patrona

Deniska chodí v Praze do logopedické školy, a protože její rodina bydlí mimo Prahu, je ubytovaná na internátě. Internát i doprava je pro rodinu finančně zatěžující a tudíž si nemohou dovolit žádné mimořádné výdaje. Deniska odmalička ráda tančí a doma dříve navštěvovala taneční kroužek. Chtěla by v tanci pokračovat, dokonce si našla i školu blízko internátu, ale na zaplacení kroužku nezbývají jejím rodičům peníze. Proto bych ráda požádala o pomoc Patrona dětí. Deniska je pohybově nadaná a možnosti navštěvovat taneční školu by si velmi vážila.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,890 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Denisky, která se stýská po kroužku tance

Deniska je šestnáctiletá mladá dáma, která to v životě nemá jednoduché. Má vrozenou řečovou vadu, kvůli které musí navštěvovat logopedickou školu, a protože nebyla žádná v místě jejího bydliště, museli ji rodiče vyslat za studiem do Prahy.

I přes svůj stesk po domově se Deniska s těžkou situací vypořádala, jak nejlépe dokázala. Ale kromě rodičů a sourozenců se jí stýská po jedné další věci. A tou je tanec.

Když ještě bydlela doma, navštěvovala ráda a často kurzy tance v základní umělecké škole. Po přestěhování do Prahy ale byla nucena tance zanechat. Rodiče by byli rádi, kdyby mohla navštěvovat kurzy tance i v Praze. Deniska si dokonce našla dobrou taneční školu, ale rodiče vydávají tolik peněz za její internát a dopravu, že si další výdaj nemohou dovolit. Nechtějí ale, aby Deniska strádala a rozhodli se proto požádat o pomoc Patrona dětí. Pomůžeme, aby Deniska mohla opět tančit?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě