Taneční kroužek pro Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek Just Dance; dar zajišťuje Taneční škola Ivy Langerové

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

S Emilkou se známe z Daveláčku, kde se snažíme rodině dlouhodobě pomáhat. Emilka je milá, často do sebe uzavřená holčička, která si nese břímě rozchodu rodičů. Před lety ji tato skutečnost velice negativně zasáhla. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i pro tu Emilčinu hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím si, že maminka se ale natolik snaží, že Emilka ani její sestřička nepociťují, že by se jejich rodina nějak lišila od jiných. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka. Emilka je velice tanečně nadaná. Jsem si jistá, že účast ve vysněné taneční skupině pomůže nejen Emilce, ale i vztahu mezi Emilkou a maminkou. Emilka potřebuje někde "vyskákat" všechny negativní emoce a vzteky, které v sobě nosí. A tanec je pro ni skvělou volbou.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh Emilky, budoucí slavné tanečnice

Moje devítiletá dcera Emilka je velice milé a hodné děvče. V kolektivu se cítí dobře, jen je trošku stydlivá. Emilka je všestranně nadaná – ráda tančí, hraje na flétnu a zpívá. Její velkou zálibou jsou také naše dvě morčátka. Ze všeho nejvíc ale miluje tanec. Když tančí, zapomíná i na svoji stydlivost.

V loňském roce začala Emilka chodit do kroužku latinskoamerických tanců a je nadšená. Na konkurzu ji dokonce vybrali do taneční skupiny Just Dance. Ráda by proto v tancování pokračovala, já si ale nemohu dovolit jí taneční kroužek financovat. Cítím se hrozně, zvláště když vidím, jak moc jí to jde a jak postupně získává sebedůvěru.

Starat se sama o dvě děti (Emilka má ještě mladší sestřičku) však není snadné. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, jako je hypotéka, půjčky, energie a jídlo. Nic víc si vlastně nemohu dovolit. Proto jsem se rozhodla požádat Patrona dětí o pomoc se zaplacením Emilčina vysněného tanečního kroužku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě