Taneční kroužek pro Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek latinsko-amerických a standardních tanců na školní rok 2019/2020

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Emilka je milá, často do sebe uzavřená slečna. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i pro tu Emilčinu hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím si, že maminka se ale natolik snaží, že Emilka ani její sestřička nepociťují, že by se jejich rodina nějak lišila od jiných. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka. Finanční možnosti rodiny nejsou tak dobré, aby si maminka mohla dovolit zaplatit dcerám kroužky, tábory, školy v přírodě atd. Proto jsem jí poradila požádat o pomoc u Patrona dětí. Emilka tanec miluje. Pomáhá jí k vyjádření svých emocí. Díky tanci je sebevědomější a v kroužku si našla i spoustu kamarádek. Jsem si jistá, že by byla velice smutná a zklamaná, kdyby do něj nemohla dále docházet.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Emilky, která miluje tanec

Moje desetiletá dcera Emilka je velice milé a hodné děvče. V kolektivu se cítí dobře, jen je trošku stydlivá. Emilka je všestranně nadaná – ráda tančí, hraje na flétnu a zpívá. Její velkou zálibou jsou také naše dvě morčátka. Ze všeho nejvíc ale miluje tanec. Když tančí, zapomíná i na svoji stydlivost.

V loňském roce začala Emilka chodit do kroužku latinskoamerických tanců a je nadšená. Na konkurzu ji dokonce vybrali do taneční skupiny Just Dance. Ráda by proto v tancování pokračovala, já si ale nemohu dovolit jí taneční kroužek financovat. Cítím se hrozně, zvlášť když vidím, jak moc jí to jde a jak postupně získává sebedůvěru.

Starat se sama o dvě děti (Emilka má ještě mladší sestřičku) však není snadné. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, jako je hypotéka, půjčky, energie a jídlo. Nic víc si vlastně nemohu dovolit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc se zaplacením Emilčina milovaného tanečního kroužku Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě