Taneční kroužek pro Ivanku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek Street dance show

Obrázek daru
Bc. Ladislava  Pošvová
Patron příběhu

Bc. Ladislava Pošvová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem terénní pracovnicí v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi a s Ivančinou rodinou jsem začala spolupracovat poté, co se na naši organizaci obrátila babička s žádostí o pomoc. Babička má v péči Ivanku a patnáctiletého vnuka Adámka. Vychovávat dvě děti pro ni není snadné, a to hlavně z toho důvodu, že je kvůli cukrovce a řadě dalších zdravotních obtíží již delší čas v pracovní neschopnosti. Tím se zhoršila její finanční situace, takže nemůže Ivance dopřát její vysněný taneční kroužek. Když mi proto Ivanka o svém přání navštěvovat kroužek řekla, představila jsem její babičce Patrona dětí a přesvědčila ji, aby zkusila požádat o dar. Pomůžeme?

Společně jsme vybrali
celou částku 2,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Ivanky, která vyrůstá u své babičky

Devítiletá Ivanka žije od svého narození s babičkou a starším bráškou Adámkem. Je pohybově nadaná a moc ráda tančí, proto si přeje chodit do kroužku street dance. Babička by jí kroužek ráda dopřála, v tuto chvíli to ale nejde.

Babičce byla loni diagnostikována cukrovka spolu s dalšími zdravotními problémy. Od té doby je v pracovní neschopnosti, což se samozřejmě odráží v rodinném rozpočtu. Na svá vnoučata je sama a daří se jí uhradit jen ty nejzákladnější věci, jako je nájem v bytě 3+1, a potraviny, na volnočasové aktivity však už peníze nemá.

Protože ale nechce Ivance upřít kroužek, na který se moc těší, rozhodla se požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Pro někoho je částka 2 800 korun jen drobným výdajem, pro babičku je to ale obrovská pomoc, která její vnučku učiní šťastnou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě