společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Taneční kroužek pro Ivanku

Přispívali jste na

taneční kroužek Street dance show

Bc. Ladislava  Pošvová
Patron příběhu

Bc. Ladislava Pošvová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem terénní pracovnicí v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi a s Ivančinou rodinou jsem začala spolupracovat poté, co se na naši organizaci obrátila babička s žádostí o pomoc. Babička má v péči Ivanku a patnáctiletého vnuka Adámka. Vychovávat dvě děti pro ni není snadné, a to hlavně z toho důvodu, že je kvůli cukrovce a řadě dalších zdravotních obtíží již delší čas v pracovní neschopnosti. Tím se zhoršila její finanční situace, takže nemůže Ivance dopřát její vysněný taneční kroužek. Když mi proto Ivanka o svém přání navštěvovat kroužek řekla, představila jsem její babičce Patrona dětí a přesvědčila ji, aby zkusila požádat o dar. Pomůžeme?

Společně jsme vybrali
celou částku 2,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Ivanky, která vyrůstá u své babičky

Devítiletá Ivanka žije od svého narození s babičkou a starším bráškou Adámkem. Je pohybově nadaná a moc ráda tančí, proto si přeje chodit do kroužku street dance. Babička by jí kroužek ráda dopřála, v tuto chvíli to ale nejde.

Babičce byla loni diagnostikována cukrovka spolu s dalšími zdravotními problémy. Od té doby je v pracovní neschopnosti, což se samozřejmě odráží v rodinném rozpočtu. Na svá vnoučata je sama a daří se jí uhradit jen ty nejzákladnější věci, jako je nájem v bytě 3+1, a potraviny, na volnočasové aktivity však už peníze nemá.

Protože ale nechce Ivance upřít kroužek, na který se moc těší, rozhodla se požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Pro někoho je částka 2 800 korun jen drobným výdajem, pro babičku je to ale obrovská pomoc, která její vnučku učiní šťastnou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě