Taneční kroužek pro Máju

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek; dar zajišťuje Středisko volného času Doris

Obrázek daru
Anna  Melníková
Patron příběhu

Anna Melníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a s rodinou se potkávám již třetím rokem. S maminkou spolupracujeme na finančním zajištění rodiny. Maminka bydlí s Májou a jejím bráškou v podnájemní bytě, o své děti se stará řádně a s láskou. Mája má ještě dva starší brášky, kteří s nimi nežijí, maminka na ně ale pravidelně platí výživné. Maminka chodí do práce, její příjem je však velmi nízký a musí být dorovnáván dávkami hmotné nouze. Mája miluje tanec a možnost chodit do tanečního kroužku by pro ni byla splněným snem. Mohla by se věnovat tomu, co ji opravdu zajímá, co jí ale maminka nemůže dopřát.

Společně jsme vybrali
celou částku 900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Máji, která ze všeho nejvíc miluje tanec

Osmiletá Mája je hodné a přátelské děvče, které nezištně pomáhá těm, kteří pomoc potřebují. Baví ji sporty všeho druhu, v poslední době však vyhrává tanec. Ráda by chodila do tanečního kroužku, ale ví, že mamka na něj nemá peníze.

Mája bydlí s mamkou a mladším bráškou, který chodí do školky, v podnájemním bytě. Má ještě dva starší brášky, ti s nimi ale nežijí. I když maminka pracuje, její příjmy jsou velmi malé. Na volnočasové aktivity pro děti jí tak nezbývá ani koruna.

Protože ví, jak šikovná a obětavá její Mája je, rozhodla se udělat všechno pro to, aby jí taneční kroužek mohla dopřát. Obrátila se tak na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě