Taneční kroužek pro talentovanou Lucku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kurzy – latina a karibské tance – a individuální taneční lekce na jedno pololetí

Obrázek daru
Eva  Šuterová
Patron příběhu

Eva Šuterová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Lucka je dívka ze sociálně slabé rodiny, která má velký talent na latinskoamerické tance. Dříve navštěvovala náš taneční kroužek a vyhrála několik tanečních soutěží, proto bychom rádi její talent a píli dále podpořili. Nedávno začala navštěvovat taneční studio MG – dance, kde se jí věnují lektorky i několikanásobná mistryně ČR. Maminka, která se o Lucku a její dva sourozence stará sama, si ale nemůže dovolit platit jí kurzovné, proto se s mojí podporou obrací s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh nadané tanečnice Lucky

Moje Lucka (9 let) je pohybově nadaná a talentovaná dívka. Pravidelně navštěvuje taneční studio, kde se jí věnují taneční lektorky. A moc ji chválí. Lucka dokonce soutěží v latinskoamerických tancích a vyhrává, vystupovala také v televizním pořadu StarDance. Aby mohla v pravidelných trénincích pokračovat, musím jí uhradit kurzovné. To si však v tuto chvíli nemůžu dovolit.

O Lucku a její 2 sourozence se totiž starám sama. Bydlíme v nájemním bytě, já pobírám invalidní důchod a výživné od tatínka dětí. Žijeme skromně a jsme zvyklí hospodařit s málem, na úhradu tanečního kroužku a individuálních tanečních lekcí už ale nezbývá. Proto bych vás chtěla požádat o pomoc.

Lucka je opravdu moc šikovná a tanec miluje. Lektorky v ní vidí velký potenciál a říkají, že v tanečním oboru může dosáhnout velkých úspěchů. Kromě hromadných tréninků zdůrazňují i důležitost individuálních lekcí, které ji ke snu o taneční kariéře ještě o něco přiblíží. Pomůžete mi ji udržet u sportu, který je jí nejmilejší?

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě