Taneční kurzy pro nadanou Gábinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kurzy; dar zajišťuje Mgdance.cz

Obrázek daru
Barbora  W.
Patron příběhu

Barbora W.

pedagog

Komentář patrona

Gábinky rodiče jsou rozvedeni. Dívenka je v péči otce, který se o ni příkladně stará, nemají však dostatek peněz na zájmovou činnost. Taneční kroužek (Gábinka tanec miluje) by naplnil Gábinky volný čas, podpořil její fyzickou zdatnost a pomohl jí navázat nová přátelství. A především by díky němu rozvíjela svůj velký talent pro tanec.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svojí Gábinky

Když se devítiletá Gábinka před rokem poprvé potkala s výbornými tanečními mistry, hned bylo jasné, čemu se bude chtít v budoucnu věnovat. Jeden z těchto mistrů později otevřel v Gábinky škole kroužek tance, kde malá tanečnice samozřejmě nemohla chybět. Gábinka se neustále zlepšovala, doma tančila ve dne v noci, a nakonec se v tomto kroužku stala jednou z nejúspěšnějších. Dokonce se protančila i do jednoho dětského televizního pořadu.

Gábinky život ale není pouze o radosti z tance. Moje dcerka se pere s vrozenou oční vadou, která u ní způsobuje problémy se soustředěním a rovnováhou (vše vidí dvakrát). Díky tanci se to ale neskutečně zlepšilo. Gábinku trápí také astma a ADHD. Pravidelně však spolu chodíme k lékařům na kontroly a všechno poctivě hlídáme.

Kromě zdravotních obtíží má moje dcerka také velké šrámy na duši. Její maminka totiž před dvěma lety vzala Gábinky brášku, mého syna, a odešla s ním od nás. Dnes se o Gábinku sice zajímá, ale k sobě si ji nebere. Mého synka zase nepouští k nám. Občas se podaří domluvit, že jdou děti spolu ven, ale to jen velmi zřídka.

Gábinka je tedy v mé péči. Snažím se ji co nejvíce rozvíjet a učit. Doufám, že se mi podaří z ní vychovat dobrého člověka. Ve škole má i přes intenzivní taneční tréninky samé jedničky a já jsem na ni moc pyšný. Tančení jí dalo v životě nový směr, nové přátele a vrátilo jí radost ze života. Každý den jí pomáhá překonávat všechno nepříjemné.

Gábinka nyní dostala pozvánku trénovat v tanečním studiu, kde učí ti nejlepší tanečníci u nás. Bohužel nemám dostatek peněz na to, abych jí zaplatil kurzovné. Trenéři v Gábince vidí velký potenciál. Tanec jí také zvyšuje sebevědomí a z dívky, která sedávala v koutě, se stává sebevědomá slečna, která se nestydí tančit před sálem plným lidí. Pokud by se podařilo sehnat finance na kurzovné, mohla by tančit 5x týdně pod dohledem těch nejlepších trenérů. A já věřím, že se to podaří.

Děkuji, že jste si náš příběh přečetli až do konce. A děkuji, pokud se rozhodnete Gábince na kurzy tance přispět.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě