Taneční tábor pro Janičku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní taneční tábor; dar zajišťuje DOMINO cz, o.p.s.

Obrázek daru
Bc. Monika  Vaňharová
Patron příběhu

Bc. Monika Vaňharová

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou Janičky spolupracuji od roku 2017, kdy jsme společně začaly řešit její tíživou finanční situaci. Janička je veselá holčička, která je ráda za pozornost ostatních lidí. Veškerý svůj čas totiž tráví jen s maminkou, která si nemůže dovolit financovat žádné volnočasové aktivity. I když maminka denně dochází do práce, její příjem je velmi nízký a nestačí na pokrytí všech aktivit, které by dceři ráda dopřála. Tatínek navíc dluží na výživném vysokou částku, což jim rovněž dost ztěžuje jejich situaci. Maminka by však Janičce ráda dala možnost prožít alespoň část prázdnin tak jako její vrstevníci. A protože si Janička přeje jet na taneční tábor, rozhodla se zkusit požádat o pomoc s jeho zaplacením prostřednictvím Patrona dětí. Váš příspěvek Janičce umožní strávit týden o letních prázdninách se svými vrstevníky při činnosti, kterou má ze všeho nejraději. Tanec je pro ni totiž vším.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka potřebuje pomoc s úhradou tanečního tábora pro Janičku

Devítiletá Janička je moje veselá a společenská holčička, která miluje tanec. Proto by moc ráda odjela na taneční tábor, který se koná o letních prázdninách. Protože se ale o svoji dceru starám sama, nemohu si financování takového tábora dovolit. Proto se obracím s žádostí o pomoc na vás.

Janičky tatínek se o svoji dceru bohužel vůbec nezajímá a dluží mi velkou částku na výživném. Kdo ví, jestli peníze vůbec někdy uvidím. Ze svého platu si však nemohu dovolit uhradit volnočasové aktivity, kterým by se Janička ráda věnovala.

O tábor bych ji ale nechtěla připravit. Janička se těší na spoustu skvělých dobrodružství, o kterých bude moci v září vyprávět svým spolužákům. A vzpomínky na týden plný zážitků už jí také nikdo nevezme. Aby se ale mohla tábora zúčastnit, potřebujeme vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě