Taneční tábor pro Rózinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční tábor, který pořádá DDM Chrudim

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice - Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od roku 2017 v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se ji podpořit v jednotlivých krocích směřujících k její celkové spokojenosti. Rodina žije v městském bytě se základním vybavením. Na výchově a péči se podílí pouze maminka, která musí zvládnout výchovu tří dětí. Prostřední syn navíc trpí těžkým postižením (je zde i forma autismu). Veškerý čas tudíž maminka věnuje jemu a další děti musí s péčí pomáhat. Róza by si na táboře odpočinula a přišla na jiné myšlenky. Maminka samoživitelka ale nemá na zaplacení tábora dostatek financí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Mojí nejmladší dcerce Rózce je 8 let. Její otec nás opustil, když měla rok a půl. Znovu ho viděla až po dlouhých šesti letech. Kromě Rózky mám ještě čtrnáctiletého Kryštofa a jedenáctiletého Jáchyma, který bohužel trpí těžkým kombinovaným postižením. Své děti vychovávám sama. Není to vždycky jednoduché, ale snažím se dělat vše, co je v mých silách, aby se měly moje děti dobře.

Rózince bych chtěla dopřát krásné dětství bez starostí, na tak malou holčičku jich má příliš mnoho. Zatím se mi to moc nedaří. Rózka miluje tanec a moc by si přála jet na letní taneční tábor. Já jí ho bohužel nemohu zaplatit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí. Moc bych si přála, aby Rózinka na chvilku změnila prostředí, přestala se o mě bát a začala se více soustředit sama na sebe.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě