společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Tanečnici Lidušce na taneční přípravku

Přispívali jste na

taneční kurz "Taneční přípravka" na celý rok; kurzy pořádá Danza Brno z. s.

Bc. Ivana  Tesaříková
Patron příběhu

Bc. Ivana Tesaříková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Liduška je milá a občas do sebe uzavřená jedenáctiletá slečna. Se svojí maminkou se k nám do azylového domu nastěhovala letos na jaře. V září se mamince narodí miminko. Tímto dojde k velkým výdajům a s jedním příjmem je těžké umožnit dceři návštěvu zájmového kroužku. Liduška je velmi nadaná na tanec, který miluje, ale finanční možnosti maminky nejsou dobré, bez pomoci Lidušce kroužek nebude moci dopřát. Proto jsem jí poradila požádat o pomoc u Patrona dětí. Jsem si jistá, že by byla Liduška velmi zklamaná, kdyby nemohla na kroužek chodit, i tím, že se najdou hodní „patroni“, kteří Lidušce pomohou splnit její velké přání.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Liduška má velký sen - tančit a tančit

Jsem z chudší rodiny a můj život byl vždy těžký. Svým dětem chci ale dopřát život co nejlepší, aby zažili vše, co děti zažít mají. Bohužel jsme v poslední době měli rodinné problémy a musela jsem se vystěhovat z bytu, kde jsme bydleli. Na výchovu dětí jsem zůstala sama. Nedařilo se mi najít jiné bydlení, a proto jsem nakonec šla do Azylového domu pro matky s dětmi v tísni, kde bydlíme už čtyři měsíce. Snažím se pro sebe a své děti najít vhodnější bydlení, snažím se ušetřit na kauci a nájem v bytě. To je teď nejdůležitější. Mrzí mě však, že mně nezbývají peníze na zaplacení kroužku tance pro Lidušku.

Liduška totiž odmalička miluje tanec. Hrozně ráda by se naučila různé druhy tance a chce se tanci opravdu věnovat. S taneční přípravkou by se Lidušce splnilo její velké přání naučit se společenské a latinskoamerické tance a třeba se i zúčastnit soutěží v krásných šatech! Nová přátelství se Lidušce těžko navazují, takže navštěvování kroužku by jí určitě pomohlo poznat nové kamarády.

Liduška má staršího bratra a brzy se jí narodí další bráška, na kterého se moc těší. Na výchovu dětí jsem zůstala sama a bohužel je pro mě nemožné abych Lidušce kroužek tance mohla zaplatit. Proto společně s Liduškou prosíme o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Žádné příběhy