Terapeutická škola Robinkovi pomáhá s řečí

Zpětná vazba

Díky vám je Robinek ve své škole moc šťastný 🙌
Krásný den, jménem Robinka a projektu Patron dětí bychom vám rádi ještě jednou poděkovali za váš finanční dar na pomoc příběhu: Terapeutická škola Robinkovi pomáhá s řečí Jsme rádi, že jsme Robinkovi s vaší podporou uměli podat pomocnou ruku a předáváme poděkování jeho maminky: „Moc děkujeme všem dárcům za jejich příspěvky.

Patron příběhu

Rašovská Babeta

Pracovnice neziskové organizace

Skrýt komentář Patrona

Robinek je veselý sedmiletý klučina, kterému pomáhám se vzděláváním.

Robinek má velmi opožděný vývoj řeči, takže je potřeba, aby se vzdělával v malé skupince dětí s intenzivní podporou. Se svou úžasnou maminkou velmi tvrdě pracuje na tom, aby posílil všechny oslabené oblasti.

Rodina potřebuje finanční podporu, aby Robinek mohl v intenzivním individuálním vzdělávání pokračovat.

Rozvoj a vzdělání

Přispívali jste na

individuální vzdělání v terapeutické škole; službu zajišťuje AUT centrum

Společně jsme vybrali celou částku 16 000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:
Robinek je autista a má opoždění v řeči, potřebuje intenzivní individuální vzdělávání

Robinek je usměvavý kluk, který miluje dopravní prostředky. Nejraději si staví z kostek.

Robinek má autismus a potýká se s velkým opožděním řeči. V sedmi a půl letech teprve začíná říkat svá první slůvka. Aby se jeho vývoj řeči dále posouval, potřebuje intenzivní péči. Navštěvuje terapeutické centrum, kde mu pomáhají mluvit, cvičit a socializovat se.

Robinek do centra dochází moc rád, konečně našel prostředí, ve kterém má kamarády a nikdo ho nevylučuje z kolektivu. Maminka je samoživitelka, hledat práci je pro ni velmi obtížné, jelikož většinu času musí pečovat o syna. Na terapeutické centrum tak nemá peníze.

Maminka by vás proto chtěla požádat o finanční pomoc. Díky vám bude jednou Robinek možná plynule mluvit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc