Terezce na kroužek mažoretek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurzovné kroužku mažoretek

Obrázek daru
Jana  Demková
Patron příběhu

Jana Demková

třídní učitelka

Komentář patrona

S Terezkou se znám ze základní školy, jsem její třídní učitelka. Terezka má čtyři sourozence, všichni jsou školáci, tudíž je rodinný rozpočet velmi zatížen.
Rodina se potýká dalšími s osobními těžkostmi, a přesto se maminka Terezky dětem věnuje a snaží se, aby se rozvíjely.

Terezka chodí do kroužku mažoretek, na který teď rodině chybějí peníze. Kromě kurzovného nyní potřebuje pořídit nový kostým na vystoupení. Pro Terezku by bylo moc smutné, kdyby musela opustit kamarádky i svůj oblíbený kroužek.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své Terezce

Jsem matka tří kluků a jedné holčičky. Všechny děti mi dělají radost, dobře se učí. Dcera Terezka od mala snila o tom, že bude tančit s mažoretkami. Opravdu se jí to podařilo a doslova se v tom našla.

Teď na začátku školního roku se toho všem dětem muselo hodně zaplatit. Obědy, kroužky, pomůcky do školy. Jsem s dětmi sama a občas se mi nedostávají peníze na vše, co je potřeba.

Moc mě mrzí, že zrovna platba kroužku mažoretek pro Terezku a také pořízení nového kostýmu na vystoupení je nad mé možnosti. Rozhodla jsem se požádat o pomoc Patrona dětí. Přeji si, aby Terezka mohla dále vystupovat s kamarádkami mažoretkami a netrápila se naší finanční situací.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě