Terezce na letní tábor u koní

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní jezdecký tábor

Obrázek daru
Lenka  Machová
Patron příběhu

Lenka Machová

učitelka

Komentář patrona

Terezka chodí do 2. třídy a já jsem její třídní učitelka. Je to nesmírně šikovná a chytrá dívenka, která má školu moc ráda. Baví ji také čtení, knihy přímo miluje. Vidím v ní velký potenciál. Terezka by v létě ráda odjela na tábor, protože jsou ale finanční prostředky rodiny velmi omezené, nejsou doma na takový výdaj peníze. A tak maminka žádá o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Terezky, která se chce naučit jezdit na koni

Osmiletá Terezka je šikovná malá tanečnice, která navštěvuje kroužek baletu a výtvarné výchovy. Moc ráda má také plavání a jízdu na kole. Je nesmírně upovídaná a ke všemu má co říct. Nedávno například mamince vysvětlovala, že nutně potřebuje odjet na tábor, kde se bude učit starat se o koně a jezdit na nich.

Maminka by jí tábor moc ráda dopřála, bohužel na něj ale nemá dostatek peněz. O Terezku a jejího mladšího brášku s Downovým syndromem se totiž stará sama, situaci navíc komplikuje fakt, že je v částečném invalidním důchodu. I přes své zdravotní omezení však na půl úvazku pracuje.

Mamince se daří Terezce hradit její oblíbené kroužky, na tábor už ale peníze nemá. Proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a věří, že se Terezce díky štědrým dárcům splní její velký sen.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě