Terezce na neurorehabilitační pobyt

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

intenzivní neurorehabilitační pobyt 40x50 minut, dar zajišťuje Therapy Centre

Obrázek daru
Gabriela Škarková
Patron příběhu

Gabriela Škarková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Terezku znám od narození a s její rodinou mě pojí dlouholeté přátelství. Terezka je roztomilá a hodná, ale bohužel se narodila s dětskou mozkovou obrnou a se závažným postiženým psychomotorického vývoje. Své místo ve světě si ale vydobyla, dělá úžasné pokroky a věřím, že se brzy postaví na vlastní nohy. K tomu, aby se mohla ve svém vývoji posunout, je třeba absolvovat pravidelné rehabilitační cvičení a terapie, což je ale pro rodinu hodně finančně náročné. Proto se obrátili s prosbou o pomoc na Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek upřímně děkují.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 6000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodiče vypráví příběh své dcerky Terezky, která trpí dětskou mozkovou obrnou

Terezka je naše starší dcera, která se kvůli komplikovanému porodu narodila s dětskou mozkovou obrnou. Lékaři ze začátku tvrdili, že bude upoutána na lůžko nebo invalidní vozík, ale Terezka je díkybohu velká bojovnice, a třebaže zatím nemluví ani nechodí, jsme si jisti, že se jednou postaví na vlastní nohy a sama ujde pár krůčků.

Věnujeme Terezce všechnu možnou péči. Stojí to nemalé úsilí, ale její pokroky jsou k nezaplacení. Pravidelně cvičíme a docházíme na terapie, od září začala Terezka dokonce chodit do školky, kde má moc šikovnou asistentku, která ji za všechny její pokroky chválí.

Rádi bychom, aby Terezka absolvovala intenzivní neurorehabilitační pobyt, který by jí pomohl zlepšit rovnováhu a posunout se dál v psychomotorickém vývoji. Bohužel nejsme schopni tuto rehabilitaci uhradit z vlastních prostředků. Žádáme touto cestou o jakýkoliv příspěvek na Terezčino cvičení. Naše dcera používá už čtyři slovíčka, je schopna udržet rovnováhu ve stoji a dokonce ujít pár kroků, když ji přitom někdo drží za ruku. Věříme, že i díky vám přijde den, kdy se rozmluví a bude chodit i bez opory.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě