Terezce na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na celý rok

Obrázek daru
Jana Krčmářová
Patron příběhu

Jana Krčmářová

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Terezku, její sestřičku i brášku znám od jejich narození. Jako sociální pracovnice totiž spolupracuji s jejich maminkou. Ta se vždy snažila zlepšit svoji složitou finanční situaci např. krátkodobými brigádami. O děti se velmi dobře stará a to po všech stránkách. Má je nesmírně ráda a dokazuje to i tím, jak dobře je vychovává. Finančně to pro ni však není snadné. Otec Terezky a její sestřičky je ve vězení a mamince dluží cca 120 000 korun na výživném. Otec jejího synka zase alimenty posílá nepravidelně. Všechno je tak na mamince. Ta by v září ráda nastoupila do práce, aby k tomu ale mohlo dojít, potřebuje, aby všechny tři děti chodily do školky. V tuto chvíli si však nemůže dovolit zaplatit obědy pro Terezku, což je nutná podmínka její docházky do školky. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,824 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své Terezky

Pětiletá Terezka je moje šikovná a učenlivá holčička, která moc ráda maluje. Ještě raději si ale hraje se svými sourozenci, starší sestřičkou Eliškou a mladším bráškou Vašíkem. Někdy mám pocit, že jsou snad trojčata. Neudělají bez sebe ani krok. Terezka je hodně citlivá, bázlivá a bojí se mužů. Není se co divit. Její otec mě fyzicky i psychicky týral, a i když byla v té době ještě maličká, všechno to vnímala. Dnes je její otec ve vězení a dluží mi zhruba 120 000 korun na výživném.

Terezka chodí moc ráda do školky. Má tam kamarádky a oblíbila si i tamější paní učitelky. Těší se, až se s nimi všemi zase uvidí, já mám ale problém s úhradou jejích školních obědů. Doposud jsem byla na rodičovské dovolené, od září mám ale nastoupit do nového zaměstnání. Pokud však kvůli nezaplaceným obědům Terezka nepůjde do školky, nebudu moci pracovat. Samotnou ji doma nechat nemůžu. A protože už se nemám na koho jiného obrátit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě