Terezce na soustředění mladých hasičů

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

soustředění mladých hasičů

Obrázek daru
Josef Kessler
Patron příběhu

Josef Kessler

rodinný přítel

Komentář patrona

Terezku znám ze své pozice vedoucího mladých hasičů, kam Terezka dochází. Je to čilá dívenka, ale zdá se mi, že malinko zanedbaná. Je šikovná a má hodně energie, do všeho se tak vrhá po hlavě a s velkou chutí. Terezka bydlí ve starším domku, který si její rodiče koupili na úvěr. Otec ale časem přestal pracovat, občas měl nárazové brigády a nyní je za různou trestnou činnost ve výkonu trestu. Rodině se snažím pomáhat, jak to jen jde. Moje žena také Terezce zaplatila výlet se školkou, bohužel sami peněz nemáme nazbyt. Je mi moc líto, že má Terezka takový osud. Na druhou stranu ale věřím tomu, že lidská solidarita a štědrost zvítězí a že společně Terezce pomůžeme.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Terezka si přeje být hasičkou a jet s kamarády na soustředění

Terezka je osmiletá slečna, která by si přála být neohroženou hasičkou. Na to si ale ještě bude muset chvilku počkat.

Terezka žije se svojí maminkou ve starším domku, tatínek je ve vězení. Holky se bohužel potýkají s velkým nedostatkem peněz. Maminka je dlouhodobě nemocná, takže momentálně nemůže chodit do práce. V omezeném rodinném rozpočtu tak už někdy nezbývá ani na oblečení. Na jejich domek je navíc uvalena exekuce, ale maminka ji poctivě splácí.

Terezka by si moc přála jet na soustředění mladých hasičů, pobýt chvíli v přírodě se svými kamarády. Když se dozvěděla, že maminka na soustředění nemá peníze, strašně plakala. A pořád je z toho smutná. Pomůžeme jí?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě