Terezce na speciální masáže

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

20 speciálních masáží

Obrázek daru
Štěpánka Menšíková
Patron příběhu

Štěpánka Menšíková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Terezku a její maminku jsem poznala zhruba před rokem. Terezka je usměvavé sluníčko, a zároveň také velká bojovnice. Maminka jí věnuje veškerý svůj čas a za všechno, co Terezka teď umí, vděčí právě jí. Několik hodin denně společně cvičí a rehabilitují. Rodina by Terezce chtěla dopřát vše, co potřebuje, ale některé její potřeby jsou v tuto chvíli nad jejich finanční možnosti. Proto jim tento dar velice pomůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pro malou princeznu na život bez bolesti

Terezka je usměvavá holčička, která dokazuje, že když se hodně snažíme, tak jde i nemožné. Z malého uzlíčku, který jsme si odnesli z porodnice domů, roste i přes všechny špatné prognózy malá a šikovná holčička, kterou bychom chtěli do života vybavit samostatností.

Terezka se totiž narodila s vrozenou vadou mozku ACC (chybí jí spojení mezi pravou a levou hemisférou). Tato vada se u Terezky projevuje opožděným psychomotorickým vývojem. Největší problémy nám ale v současné době dělá stabilita a chůze.

Hodně nám pomáhají lázně, cvičení, hipoterapie, především pak speciální masáže, na které nám pojišťovna bohužel nepřispívá. Paní masérka, ke které chodíme, kombinuje více technik (japonskou Shiatsu masáž, Meridiánovou masáž, Champi, Breussovu, Dornovu metodu atd.). Terezka je po této masáži uvolněná, méně se u ní objevují křeče v končetinách a daleko lépe se jí chodí. Proto bychom Vás chtěli požádat o jakýkoliv příspěvek. Moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě