Terezce na taneční kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek břišních tanců

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Terezčinou rodinou spolupracuji v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi od roku 2016. Terezka je patnáctiletá slečna, která žije v bytě se svojí maminkou a dvěma sestrami. Maminka je na výchovu dcer sama, tatínci bohužel neplatí alimenty. I když se maminka velmi snaží, dochází do zaměstnání a ještě na brigády, není schopná Terezce zaplatit taneční kroužek, který by jí napomohl k smysluplnějšímu trávení volného času. Terezka je totiž velmi temperamentní slečna a ráda by se tanci věnovala více. Věřím, že se díky Patronovi dětí podaří potřebnou částku na kroužek vybrat.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své pohybově nadané dcerky

Patnáctiletá Terezka je šikovná dospívající dívka, která miluje tanec. Doma se pořád vrtí do rytmu hudby a musím uznat, že je opravdu talentovaná. Při tanci zapomíná na to, že vyrůstá bez táty, a užívá si jen radost z pohybu. Ráda by proto navštěvovala kroužek břišního tance, pro který se nadchla, já jí ho ale bohužel nemohu zaplatit.

O Terezku a její dvě sestřičky se totiž starám sama. Pracuji, snažím se, aby holky měly vše, co potřebují, není to však snadné. Terezčin otec neposílá výživné, a to je v rodinném rozpočtu dost znát. Někdy je toho na mě moc, a to potom vidím, s jak velkými obavami se na mě Terezka dívá. Nechci, aby se o mě bála. Chci jen to, aby si místo starostí užívala více radostí. A protože je pro ni největší radostí tanec, rozhodla jsem se vás požádat o příspěvek na její vysněný kroužek. Po ničem jiném teď Terezka netouží.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě