společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Terezce na taneční kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek břišních tanců

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Terezčinou rodinou spolupracuji v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi od roku 2016. Terezka je patnáctiletá slečna, která žije v bytě se svojí maminkou a dvěma sestrami. Maminka je na výchovu dcer sama, tatínci bohužel neplatí alimenty. I když se maminka velmi snaží, dochází do zaměstnání a ještě na brigády, není schopná Terezce zaplatit taneční kroužek, který by jí napomohl k smysluplnějšímu trávení volného času. Terezka je totiž velmi temperamentní slečna a ráda by se tanci věnovala více. Věřím, že se díky Patronovi dětí podaří potřebnou částku na kroužek vybrat.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své pohybově nadané dcerky

Patnáctiletá Terezka je šikovná dospívající dívka, která miluje tanec. Doma se pořád vrtí do rytmu hudby a musím uznat, že je opravdu talentovaná. Při tanci zapomíná na to, že vyrůstá bez táty, a užívá si jen radost z pohybu. Ráda by proto navštěvovala kroužek břišního tance, pro který se nadchla, já jí ho ale bohužel nemohu zaplatit.

O Terezku a její dvě sestřičky se totiž starám sama. Pracuji, snažím se, aby holky měly vše, co potřebují, není to však snadné. Terezčin otec neposílá výživné, a to je v rodinném rozpočtu dost znát. Někdy je toho na mě moc, a to potom vidím, s jak velkými obavami se na mě Terezka dívá. Nechci, aby se o mě bála. Chci jen to, aby si místo starostí užívala více radostí. A protože je pro ni největší radostí tanec, rozhodla jsem se vás požádat o příspěvek na její vysněný kroužek. Po ničem jiném teď Terezka netouží.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě