Tince na kvalitní stravu a hygienické potřeby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a mléčnou výživu, zajišťuje Internet Mall, a.s.

Obrázek daru
Bc. Daniela  Lorenčiková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčiková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Rodina dochází do sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, odtud znám jejich rodinný příběh. Dar, o který maminka žádá, by byl směrován na všechny tři děti. Pomůže jim zabezpečit základní hygienické potřeby a kvalitní kojeneckou a batolecí výživu. Rodina potřebuje podpořit, jelikož stěhováním jim vznikly vyšší náklady a nezbývají jim peníze na uspokojení základních potřeb.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,651 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Tinky a jejích sourozenců

Jsem matka tří dětí a žiji společně s přítelem. Můj příběh začíná před 7 lety, kdy jsem sama pobývala v dětském domově kvůli nevyhovujícím bytovým podmínkám v mé původní rodině. V 18 letech jsem otěhotněla s partnerem, který dostal přidělený byt. Narodila se nám první dcera, které je dnes 3,5 roku. Jenomže přišly problémy s výplatou sociálních dávek a skončilo to vystěhováním z bytu.

Potom jsem musela bydlet s dcerkou střídavě mezi svou mamkou a tetou. To už jsem byla těhotná s Adriánkem, mým druhým synem. Tatínek s námi v té době nebyl.

Během celých čtyř let jsme neměli zatím žádné stabilní bydlení, do toho se na konci roku 2018 narodila nejmladší Tinka. Stále jsme museli žít s dětmi a s partnerem u rodičů otce dětí, ale od března bychom se měli konečně přestěhovat do městského sociálního bytu.

Vzhledem ke zvýšeným nákladům, které tyto změny přinesly, nám momentálně nezbývají peníze na potřebné hygienické věci pro děti, ani na kojeneckou a batolecí stravu. Budeme moc vděční za pomoc a děkujeme, že Vám není lhostejný osud lidí, kteří se nacházejí ve složité životní situaci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě