Tobiáškovi na obědy a svačinky ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole do konce školního roku

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Tobiášek a Sebastiánek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Maminka by nyní potřebovala pomoci s úhradou stravného ve školce pro Tobiáška. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se jí podaří pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,545 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého hyperaktivního synka

Jsem maminkou tří krásných dětí, dvou kluků a jedné holčičky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Tatínek výživné sice posílá, přesto moje finanční situace není veselá.

V září mé děti nastoupily do školky, na což jsou patřičně hrdé. Hodně mi s tím pomohl Patron dětí, jehož dárci mi přispěli na úhradu stravného na první 3 měsíce školního roku. Za to jsem moc vděčná. V nejbližší době však musím Tobiáškovi zaplatit obědy a svačinky na další měsíce, to si ale nemůžu dovolit.

Tobiášek (5 let) je chytrý a společenský kluk, který rád pobíhá venku s kamarády. Miluje svého mladšího brášku Sebíka a malou sestřičku Anežku. Už ve velmi brzkém věku se však u něj projevilo ADHD s poruchou pozornosti. Tobiášek tak chvilku neposedí a nedokáže se soustředit na jednu věc. Špatně také snáší změny, proto ho hodně trápí odchod jeho tatínka ze společné domácnosti. Rozumově je velice chytrý, bystrý a má výbornou paměť.

Pravidelné docházení do školky patří k rutině, kterou má moc rád. Byl by proto hodně nešťastný, kdyby do ní kvůli nezaplaceným obědům nemohl chodit. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě