Tomáškovi na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, vlhčené ubrousky a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Monika  Bednářová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Monika Bednářová, DiS.

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S Tomáškovou rodinou spolupracuji už rok v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi jako terénní sociální pracovnice. Tomáškova maminka bydlí se svým přítelem a třemi dětmi v městském bytě, kde nejsou vhodné podmínky pro příznivý vývoj dětí. Aktuálně se tak soustředíme na hledání nového bydlení. Tomáškův otec pobírá invalidní důchod a je omezený v určitých právních úkonech. Příležitostně si však přivydělává. Maminka pobírá rodičovský příspěvek na nejmladšího Tomáška. Pro oba rodiče je nyní nejdůležitější zajistit dětem vše potřebné, přitom se snaží šetřit finance na nové bydlení. Často se vzdávají svých potřeb, aby naplnili potřeby svých milovaných dětí. Rodina se momentálně nachází v tíživé finanční situaci, kterou spolu řešíme. A protože je peněz v rodině opravdu nedostatek, žádají o pomoc s nákupem hygienických potřeb a dětské výživy pro malého Tomáška.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,807 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tomáškova maminka vypráví příběh své rodiny

Když se v únoru letošního roku naše čtyřčlenná rodina rozrostla o Tomáška, byli jsme nesmírně šťastní. S partnerem jsme sice další dítě neplánovali, teď jsme ale rádi, že ho máme.

Uživit 3 děti pro nás však není snadné. Partner je v invalidním důchodu a má určenou opatrovnici, příležitostně si ale přivydělává. Naše rodina však žije především z mého rodičovského příspěvku a nízkých dávek hmotné nouze. Nemohu si dovolit koupit vůbec nic víc než nejzákladnější a nejlevnější věci. Nemáme dostatek peněz na ošacení, vybavení bytu, platbu školek.

Ve spolupráci se sociální pracovnicí se snažím naši situaci řešit, je to ale běh na dlouho trať. Ráda bych vás proto nyní poprosila o příspěvek na plenky a dětskou výživu pro Tomáška. Za ušetřené peníze bych totiž mohla svým dvěma dcerkám zaplatit například obědy ve školce, na které bych jinak neměla. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě