Tomášovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Letní dětský tábor Krušnohor-Štichovice; zajišťuje ZO ČD Železniční stanice Most

Obrázek daru
Hana R.
Patron příběhu

Hana R.

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Znám se s maminkou Tomáška už nějaký čas. Vůbec jsem netušila, v jaké situaci se spolu se synkem nacházejí. Pomohla jsem jim sehnat nové bydlení s nižším nájmem, částečně jsem byla nápomocná i s vybavením nového bytu a pomohla zařídit školu pro Tomáše. Jeho otec je alkoholik a Tomáš u něj proto nechce být. Při jejich společných setkáních bývá Tomáš nesvůj. I proto jsem se rozhodla požádat o pomoc se zaplacením tábora pro Tomáška. Vím, že maminka na to finančně nedosáhne a já jim v tomto ohledu už pomoci jako invalidní důchodkyně taky nemůžu. Věřím, že pobyt na táboře mezi vrstevníky a v přírodě Tomáškovi pomůže překonat těžkosti, kterými prošel.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tomáš by rád jel na tábor. Bez pomoci druhých se to ale nepovede.

Tom je nyní uzavřený kluk se zraněnou duší. Nebylo tomu tak vždycky, ale poté, co se musel s maminkou přestěhovat do jiného města, poněvadž v původním bydlišti nestačily maminčiny příjmy na zaplacení nájemného, musel zvládnout hned několik změn. A ty se na jeho uzavřenosti podepsaly.

Před tím rád jezdil na víkendy ke svému otci, ten ale začal mít problémy s alkoholem. Tomáš se z víkendů u něj vracel domů k mamince unavený a stále víc zklamaný. Bylo na něm vidět, že se trápí. Už to nebyl usměvavý a bezstarostný kluk jako kdysi.

Protože má Tom rád jakýkoli pohyb a dobrodružství, zasloužil by si alespoň o prázdninách přijít na jiné myšlenky a získat nové zážitky, které pomohou odsunout trápení, se kterým se vyrovnává.

Maminka nemá vzhledem k rodinné situaci dostatek peněz a tábor teď uhradit nedokáže. Podaří se nám společnými silami Tomášovi dopřát?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě