Tomášovi na psací stůl a židli

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

psací stůl a židli, dar zajišťuje MAXMAX

Obrázek daru
MUDr. Eva  Košťál Matějková
Patron příběhu

MUDr. Eva Košťál Matějková

dětská lékařka

Komentář patrona

Byla jsem Tomášova dětská lékařka, byl v mé péči od svých osmi měsíců. Po narození mu byla diagnostikována vrozená vada dolních končetin. Díky časté rehabilitaci se stav postupně zlepšil, s růstem ovšem došlo k opětovným problémům s chůzí a byla nutná další rehabilitace. Maminka je na Tomáše a jeho sourozence sama a je ve finanční tísni, uvítala by proto příspěvek na nábytek do dětského pokoje, konkrétně na psací stůl a židli pro Tomáše.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,337 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Tomáše, který se narodil s vrozenou vadou dolních končetin

Bydlím se syny sama, otec na ně nikterak nepřispívá, ani se o ně nezajímá. Je to silný alkoholik a je drogově závislý. Chlapci mívají stále zlé sny. Zkušenost s otcem je hodně poznamenala. Dělám, co můžu, abych jim to vynahradila, i když to pro mě jako samoživitelku není vůbec snadné.

Tomášovi je třináct a bohužel se narodil s vrozenou vadou dolních končetin. Do jednoho roku musel nosit sádry, částečně mu pomohla rehabilitace, ale teď s růstem se potíže vrátily. Bolesti má někdy natolik silné, že v noci nemůže spát. Potřeboval by stabilní zázemí a klid, ale protože jsem ve finanční tísni, nemůžu si dovolit pořídit mu ani nábytek do dětského pokoje.

Ráda bych požádala Patrona dětí o příspěvek na psací stůl a židli pro Tomáška. Potřebuje kvůli své vadě něco kvalitního a pohodlného. A jako každý školák potřebuje místo, kde dělat úkoly a kam si uložit školní pomůcky. Za jakýkoliv příspěvek budu nesmírně vděčná a Tomášek také. Jsem si jista, že na tom za nějaký čas budeme lépe, ale zatím to sami nezvládneme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě