Tomovi na rovnátka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rovnátka

Obrázek daru
Kamil  Krombholz
Patron příběhu

Kamil Krombholz

rodinný přítel

Komentář patrona

Tomáše znám díky jeho sestře, mé kolegyni z práce. Její bratr žije s maminkou, otec se o něj od narození nezajímá. Tomova mamka pobírá příspěvky na péči o dítě, s náklady jí pomáhá i její pracující dcera. Osobně se jim také snažím pomoci, například nákupem potravin. Tomáš se potýká se spoustou zdravotních problémů. Trápí ho ADHD syndrom, komplikovaná oční vada, vadný postoj těla a chůze. Problémy mu přidělává i jeho velký předkus. Pořízení rovnátek je však opravdu velkým soustem na jejich rodinný rozpočet. Tomášovi by se ale velmi zjednodušila spousta věcí, v neposlední řadě by ubylo posměšků, které ho často trápí.

Společně jsme vybrali
celou částku 21,527 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tomovi neschází pevná vůle, ale rovnátka, která rozzáří jeho úsměv

Mám dvě báječné děti. Starší dceru a mladšího syna Tomáše. Dcera už pracuje, Tomáš chodí do základní školy. Ve škole se snaží a jeho výsledky se zlepšily od chvíle, kdy s ním ve třídě pracuje asistentka. Prospívá teď s vyznamenáním. To nám i jemu ohromně zvedlo sebevědomí! Tomovi totiž komplikuje život oční vada, ADHD syndrom a další tělesné nedostatky. Má velký předkus, což je v mnoha ohledech nepohodlné, navíc je vystaven dětským posměškům.

Moc ráda bych Tomášovi dopřála rovnátka, ale je to výdaj, na který se svými příjmy nedosáhnu ani s pomocí dcery a blízkých kamarádů. Bydlíme v pronájmu, jeho otec se na výchově od narození nepodílí a neprojevuje o Tomáše žádný zájem.

Mám radost, když se Tomovi něco podaří, zvládne různé překážky. Předkus ale může zdolat jen s rovnátky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě