Toníkovi na ergoterapie

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

individuální ergoterapii, dar zajišťuje Ergoterapie Jirkov

Obrázek daru
Monika Heráňová
Patron příběhu

Monika Heráňová

ergoterapeutka

Komentář patrona

Toník ke mně chodí společně s maminkou na ergoterapii již rok. Je to vnímavý a chytrý chlapec, který mě neustále překvapuje a pilně cvičí i doma. Nouzový stav jeho rodinu velmi zasáhl a nemohou si tudíž ergoterapie dovolit zaplatit. Jsem ráda, že díky Vaší pomoci mohou tuto situaci lépe zvládnout.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 10000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Toníka, který trpí dětskou mozkovou obrnou

S manželem máme dvě děti, starší Rozárku a těžce postiženého Toníka. Toníkovi je pět a trpí dětskou mozkovou obrnou, epilepsií a opakujícími se onemocněními dýchacích cest. Děláme maximum pro to, aby mohl jednoho dne žít samostatnější život. Bohužel nemluví, nedokáže se posadit ani postavit, sám se nenají ani neoblékne. Naštěstí je ale velmi vnímavý, pomocí grimas a očí dokáže komunikovat a díky ergoterapiím dělá velké pokroky.

Bohužel do našich životů přišla další rána a tou je epidemie koronaviru. Kvůli nouzovému stavu přišel manžel o práci a v rodině tak chybí jeden celý příjem. Péče o Toníka je nesmírně finančně náročná, a proto si v současné době nemůžeme dovolit platit ergoterapie, které jsou pro jeho vývoj tak nutné. Je zásadní, aby Toník zůstával v pohybu a cvičil pravidelně, proto žádáme o pomoc se uhrazením terapií touto cestou. Za jakoukoliv pomoc budeme nesmírně vděčni.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě