Tréninky tance pro šikovnou Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tréninky tance s taneční skupinou Just Dance na půl roku

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Emilka je milá, ještě do nedávna do sebe uzavřená holčička, která si nese břímě rozchodu rodičů. Před lety ji tato skutečnost velice negativně zasáhla. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i pro tu Emilčinu hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím si, že maminka se ale natolik snaží, že Emilka ani její sestřička nepociťují, že by se jejich rodina nějak lišila od jiných. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka. Finanční možnosti rodiny bohužel nejsou tak dobré, aby si maminka mohla dovolit financovat mimoškolní aktivity a kroužky, které jsou stále velmi drahé. Emilka však od malička velice ráda tančí. V minulém roce se zúčastnila konkurzu do taneční skupiny Just Dance, kam ji okamžitě přijali. To ji moc potěšilo a zvedlo se tím i její sebevědomí, což je v Emilčině případě velmi důležité. Aby ale mohla s taneční skupinou trénovat a vystupovat, je potřeba uhradit kurzovné. Maminka si takový výdaj bohužel nemůže dovolit, proto prosí o pomoc vás. Předem děkuji všem, kteří pomohou.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své Emilky

Moje desetiletá dcerka Emilka je velice milé a hodné děvče. V kolektivu se cítí dobře, jen je trošku stydlivá. Je všestranně nadaná – ráda tančí, hraje na flétnu a zpívá. Její velkou zálibou jsou také naše dvě morčátka. Ze všeho nejvíc ale miluje tanec. Když tančí, zapomíná i na svoji stydlivost.

Emilka už dva roky chodí do kroužku latinskoamerických tanců a je nadšená. Zúčastnila se dokonce konkurzu do taneční skupiny Just Dance a byla tak dobrá, že ji hned přijali. Aby však mohla s taneční skupinou trénovat a vystupovat, je potřeba uhradit 2 950 korun na půl roku. Já si ale takový výdaj teď nemůžu dovolit.

O Emilku a její mladší sestřičku se totiž starám sama. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, jako je hypotéka, půjčky, energie a jídlo. Nic víc si vlastně nemohu dovolit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě