společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Učebnice do školy pro Vlaďku

Zpětná vazba

Učebnice s vůní vanilky 🍰🧁

Krásný den, jménem Vlaďky i projektu Patron dětí bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za Váš finanční dar na pomoc příběhu: Učebnice do školy pro Vlaďku Pro budoucí cukrářku Vlaďku bude jednou její práce koníčkem 🎂 🍰.

Číst dále ⟶
Přispívali jste na

učebnice pro obor cukrářka

Lucie  Kenardžievová
Patron příběhu

Lucie Kenardžievová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Vlaďkou a její rodinou spolupracuji od začátku letošního roku. Maminka se společně se svým partnerem snaží pro své 4 děti udělat maximum, nedostatek financí jim ale umožňuje zaplatit pouze základní životní pohledávky. Vlaďka je velmi šikovná mladá slečna, která se zajímá o vaření, pečení a zdravý životní styl. V září proto nastupuje na střední školu, kde se bude věnovat svému vysněnému oboru cukrář. Vzhledem k nedobrému sociálnímu postavení rodiny a nezájmu Vlaďčina vlastního otce však nejsou v rodinném rozpočtu peníze na učebnice, bez kterých se Vlaďka ve škole neobejde. Pojďme jí proto společně s pořízením potřebných učebnic pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,387 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Budoucí cukrářka Vlaďka a její příběh

Šestnáctiletá Vlaďka moc ráda peče. Má radost, když jejím třem sourozencům, mamince a jejímu příteli její bábovky, bublaniny a dorty chutnají. Někdy peče i pro své kamarády. Když si proto měla vybrat, kam nastoupí po základní škole, cukrařina byla jasnou volbou.

Aby mohla být Vlaďka ve studiu úspěšná, potřebuje učebnice. Když však doma s maminkou sečetly, kolik učebnice budou stát, dostaly se k částce, která rodině po úhradě všeho nezbytného nezbývá. Maminka se svým partnerem a dětmi bydlí v malém bytě, kde platí vysoký nájem. Maminčin přítel pracuje u technických služeb a maminka pobírá rodičovský příspěvek. Na nic nad rámec základních výdajů už nemají peníze. Proto se maminka rozhodla požádat touto cestou o pomoc.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vzdělání
Zbývá 2 dny
Vzdělání
Zbývá 17 dní
Vzdělání
Zbývá 25 dní
Aničce na školu v přírodě
0 Kč
Cílová částka 2,450 Kč
Podpořit příběh