Vanesce na dětskou výživu a plenky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby (plenky a vlhčené ubrousky) a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Marie  Mikešová
Patron příběhu

Mgr. Marie Mikešová

učitelka

Komentář patrona

Vaneska je sestrou Filípka, kterého učím. Oba sourozenci žijí v sociálně slabé rodině a já bych jim touto cestou ráda pomohla. Jejich maminka je na mateřské dovolené a nemá prostředky na zabezpečení všech potřeb svých dětí. Rozhodla se proto požádat o pomoc s úhradou plenek a dětské stravy právě pro Vanesku. Za ušetřené peníze by pak mohla pořídit kočárek, který rodině dost chybí. Cesty k lékařům či na nákup se jim tím dost komplikují.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka, která se sama stará o 2 děti, vypráví příběh svojí Vanesky

Roční Vaneska je moje holčička, která mi dělá jenom radost. Rády spolu trávíme čas venku, a když je ošklivo, vymyslíme si nějakou bezva hru doma. Skvělým parťákem je nám i Vanesčin starší bráška Filípek.

Vaneska je ještě maličká a potřebuje plenky a dětskou výživu. Protože se ale o své děti starám sama a jsem na mateřské dovolené, nemám dostatek peněz na vše potřebné. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc vás.

Díky vaší pomoci s úhradou plenek a výživy bych mohla našetřit peníze například na kočárek, který nám hodně chybí (starý se úplně rozpadl). Obojí ale sama pořídit nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě