Vanesce na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole

Obrázek daru
Alena  Kovářová
Patron příběhu

Alena Kovářová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Vanesčinou maminkou se známe více než 25 let a jsme velmi dobré kamarádky. Vaneska se narodila jako čtvrté dítě do milující rodiny, v níž však není otec. Maminka se momentálně potýká s nedostatkem finančních prostředků, proto nemůže Vanesce zaplatit školní obědy. Pojďme jí s tím společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,891 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vanesky, jejíž maminka nemá peníze na úhradu obědů ve školce

Pětiletá Vaneska ráda maluje, staví puzzle a plave. Chodí do školky, kde se jí moc líbí. Její maminka, která se sama stará o 4 děti, si však nemůže dovolit uhradit jí obědy ve školce. A protože nemá nikoho, kdo by jí finančně vypomohl, obrátila se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Vanesčina maminka se potýká s řadou zdravotních problémů, proto si zažádala o invalidní důchod. Ten jí zatím nebyl přidělen, najít si práci je však s jejím zdravotním omezením dost náročné. Vanesčin tatínek s rodinou nebydlí a dlouhou dobu neplatil výživné, takže se maminka dostala do finanční tísně. Teď už se to sice zlepšilo a alimenty chodí, maminčina finanční situace ale stále není dobrá. Proto teď rodina potřebuje naši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě