Vanessce na letní tábor s Harry Potterem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor Harry Potter 2018

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

Předsedkyně Spolku Daveláček

Komentář patrona

Jsem zakladatelkou a předsedkyní Spolku Daveláček, který pomáhá sociálně znevýhodněným rodinám. S rodinou Vanessky se znám více jak půl roku. Vanesska žije v rodině společně s bratrem a malou sestřičkou. Maminka a její přítel se snaží dělat pro děti maximum, avšak na nadstandartní potřeby, jako je letní pobytový tábor, v rodině nezbývají peníze. Maminka je na rodičovské dovolené a rodinný rozpočet je velice napnutý. Tento dar umožní Vanessce strávit alespoň jeden týden z letních prázdnin ve společnosti dětí a mimo domov. Dostane se jí mnoho zážitků, nových vjemů a dovedností, ze kterých bude moci ještě dlouho čerpat.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,985 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Sedmiletá Vanesska žije se svojí mamkou, nevlastním taťkou a starším bráchou, se kterým se, jak už to tak mezi dětmi bývá, poměrně intenzivně dohadují. V rodině mají ještě malou holčičku, ale ta zatím do „hádacího“ věku nedorostla.

Rodina bydlí na venkově, v domě u babičky a dědy, kde pro sebe mají jedno patro. Rodiče dělají vše, co je v jejich silách, aby děti měly vše, co potřebují. Na to, co si přejí, už ale nezbývají peníze.

Vanesska je velkou fanynkou Harryho Pottera a když zjistila, že existuje letní tábor, který se celý točí právě kolem malého čaroděje, měla najednou celkem jasno v tom, kde chce trávit kousek prázdnin. Protože je ale rodinný rozpočet velmi napjatý, na tábor rodině nezbývají peníze. Maminka se tak obrátila na Patrona dětí s žádostí o pomoc. Pomůžeme Vanessce zažít dobrodružství, na které nejspíš nikdy nezapomene?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě