společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Viktorce na letní tábor plný dobrodružství

Přispět můžete na

letní tábor

Mgr. Jitka  Ottová
Patron příběhu

Mgr. Jitka Ottová

učitelka

Komentář patrona

Malou Viktorku znám ze školy, kde pracuji jako učitelka. Viktorka je veselá a aktivní malá slečna, která je pro každou legraci. Krásně hraje na housle a zpívá ve školním sboru. Ráda by v létě odjela na tábor, maminka samoživitelka jí ho ale nemůže uhradit. Maminka se snaží dětem zajistit různé volnočasové aktivity, na tábor už jí však nezbývají finance. Proto se rozhodla s mojí podporou požádat o pomoc Patrona dětí.

Vybráno 0 Kč
Zbývá 24 dní
Cílová částka 4,480 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí nejmladší dcerky Viktorky

Osmiletá Viktorka je moje malé šídlo. Pořád pospíchá, chvíli nikde neposedí. Pokud se u nás někdo přilepí k zemi, protože je na ní vylitá šťáva nebo med, přesně víme, kdo je viníkem. Jenže než kapka šťávy dopadne na zem, Viktorka už je dávno někde jinde, a tak si toho ani nevšimne. Hodně si hraje venku se svými staršími sestřičkami, kde řádí na kolečkových bruslích. K tomu samozřejmě patří i pády, takže má neustále odřená kolena.

Viktorka chodí do 2. třídy, která je zaměřená na hudební výchovu. Hezky hraje na flétnu, oblíbila si ale také housle. Musím se však přiznat, že jsem na začátku nevěřila, že se zvládne naučit noty. Ve škole má totiž občas potíže. I když je prý nadprůměrně inteligentní, v 1. třídě se jí pletla písmenka, čísla, no snad úplně všechno. A tak jsem předpokládala, že to bude stejné i s notami. Viktorka mě ale strašně překvapila a noty se naučila bez problémů. Pokud jde o školu, musím se jí hodně věnovat. Doma spolu čteme, počítáme a vypracováváme různé úkoly. Protože je však Viktorka opravdový rarášek, je těžké ji u učení udržet.

Viktorka by teď ráda jela na tábor. Vidí se, jak běhá venku, leze po stromech a prochází stezkou odvahy. Ráda bych jí tábor dopřála, bohužel to ale není v mých finančních možnostech. O Viktorku a její dvě sestřičky se totiž starám sama, a i když pracuji, na tábor mi peníze nezbývají. Jejich otec platí výživné jen sporadicky, takže na jeho pomoc se spolehnout nemůžu. Proto bych vás chtěla poprosit o pomoc s úhradou tohoto tábora. Předem vám všem moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Elišce na letní tábor
Zbývá měsíc
Cílová částka 5,500 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Letní tábor pro Míšu a Niki
Zbývá měsíc
Cílová částka 7,600 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Adélce na brýle a letní tábor
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,456 Kč
Podpořit příběh