Viktorce na rozvoj jejích tanečních dovedností

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek na půl roku včetně startovného na soutěžích a zálohy na kostým

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Viktorka je skoro čtrnáctiletá slečna, která má ráda hudbu, tanec a módu. Se svými rodiči bydlí u příbuzných, kde společně sdílí jeden pokoj. Rodiče se v mládí dostali do dluhové pasti, z níž se dlouhá léta nemohou dostat. Nedávno navíc přišli o byt, intenzivně však hledají nové bydlení. Viktorka by ráda navštěvovala kroužek tance, protože ale na volnočasové aktivity nejsou doma peníze, prosí o příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Viktorky, jejíž rodina se ocitla ve finanční tísni

Třináctiletá Viktorka je šikovná slečna na prahu puberty. Moc ráda tančí a ve volném čase si s kamarádkami vymýšlí vlastní choreografie. Jejím velkým snem je chodit do tanečního kroužku, kde by byla ve společnosti dětí, kterým stejně jako jí bije srdce pro tanec. Problém je však v tom, že rodiče jí kroužek nemohou zaplatit.

Viktorka původně bydlela s rodiči v domku, který si pořídili na hypotéku. Protože ale nezvládali platit své závazky, dostal se jejich dům do dražby. Dnes tak žijí v jedné místnosti u babičky, tatínkovy maminky, a snaží se splatit své dluhy. Tatínek pracuje, maminka je ale v částečném invalidním důchodu a ze zdravotních důvodů má jen omezenou možnost přivýdělku.

Protože jim po úhradě všeho nezbytného nezbývají peníze na zaplacení tanečního kroužku, prosí o pomoc s jeho financováním Patrona dětí. Svojí dceři totiž chtějí dát možnost věnovat se tomu, co ji baví nejvíce, a zároveň jí do života vnést více radosti a méně starostí. K tomu ale potřebují naši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě