Vítkovi na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou stravu a hygienické pomůcky, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Michal Buček
Patron příběhu

Michal Buček

rodinný přítel

Komentář patrona

Vítka a jeho rodiče znám dlouho, jsem rodinný známý. Vítkova maminka je na mateřské dovolené, v těhotenství byla na nemocenské, nyní si vyřizuje rodičovský příspěvek a přídavek na syna. Vítkův tatínek je bohužel v invalidním důchodu. Pomoc potřebují, protože nejsou schopni zajistit synovi základní potřeby, jako je umělé mléko, pleny a jiné hygienické potřeby. Mnohokrát děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,638 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého synáčka Vítka

Vítek si své místo ve světe musel vybojovat, poněvadž se narodil předčasně a dlouhé měsíce nepřibíral. Museli jsme zkoušet různé druhy umělé výživy, než jsme našli tu, na které si pochutnává dodnes. Dnes je to pěkný cvalík, který poznává svět a má rád, když mu někdo věnuje pozornost. Bohužel mu ani já, ani jeho tatínek nejsme schopni zajistit běžné potřeby, jako jsou plenky nebo jeho umělá výživa.

Vítkův tatínek je v invalidním důchodu, já sama jsem na mateřské dovolené. Naše příjmy jsou tudíž minimální a koronavirová krize celou situaci ještě zhoršila. Vůbec nevím, jak to všechno zvládneme, ale nesmírně mě mrzí, že nejsme schopni zajistit našemu dítěti to nejzákladnější. Žádáme proto o pomoc touto cestou, za jakýkoliv příspěvek na plenky či výživu pro Vítka budeme vděčni. Sami to nezvládneme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě