Vlastičce na školní pomůcky a batoh

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

batoh a školní pomůcky; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Denisa  Kolářová
Patron příběhu

Denisa Kolářová

ředitelka Cinka, z.s.

Komentář patrona

Vlastička je šikovná slečna, kterou jsem poznala v našem nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Navštěvuje tam různé bezplatné kroužky a myslím, že je tam ráda. S příchodem nového školního roku bude potřebovat školní pomůcky a batoh, což představuje výdaj, který si rodiče nemohou dovolit. Oba sice pracují, momentálně však řeší insolvenci. Po dlouhém rozvažování se proto s mojí podporou rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,199 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Vlastičky

Třináctiletá Vlastička je chytrá slečna, která ráda poslouchá písničky a tráví čas se svými kamarády. Baví ji také vaření, takže mi u sporáku moc pomáhá. Je skromná, nestává se, že by za mnou přišla s tím, že jí mám něco koupit. Vlastička navštěvuje nízkoprahové centrum pro děti a mládež, kde může bezplatně chodit do různých kroužků. Za tuto možnost jsem moc ráda, protože placené kroužky si nemohu dovolit.

Vlastička má staršího brášku a mladší sestřičku, se kterými skvěle vychází. Já i manžel pracujeme, protože ale momentálně řešíme své dluhy, nezbývají nám po úhradě všeho nutného téměř žádné peníze. Vlastička ale potřebuje nové školní pomůcky. A protože už nevidíme jinou možnost, jak na ně sehnat finance, prosíme o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě