Vlastní postel pro Pavlíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Daniela  Lorenčíková
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou se dvěma malými dětmi, Pavlíkem a Liliankou, dlouhodobě spolupracuji v rámci sociální služby Armády Spásy. Letos v dubnu se rodina nastěhovala do svého prvního samostatného bydlení. Předtím většinou bydleli v rodinách příbuzných, kde však postrádali soukromí. Nyní budou mít možnost žít pouze spolu, vytvořit vlastní domov a bezpečné prostředí pro obě děti. Momentálně však nezvládají zařídit celou domácnost a potřebují pomoci s pořízením postele pro Pavlíka.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,679 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pavlík, Lilianka, rodiče a jejich první samostatný domov

Jsme rodiči dvou dětí, Pavlíka a Lilianky. Pavlík má nejraději autíčka a je moc šťastný, že má v našem novém bydlení více prostoru pro budování silnic a pořádání automobilových závodů a Lilianka mu v jeho automobilových hrátkách moc ráda asistuje.

Zatím jsme nikdy nebydleli sami, většinou jsme pobývali u rodičů nebo příbuzných. Nedávno jsme se přestěhovali do bytu, na který jsme se moc těšili. Poprvé budeme pohromadě ve svém domově jen my a děti. Nějaké zařízení jsme si přinesli s sebou, je toho však stále hodně, co musíme pořídit. Pavlík s Liliankou dosud bydleli v jedné místnosti s námi, Pavlík spal v dětské postýlce a Lilianka s námi. Teď by mohli oba spát ve svém pokojíku, ale nemají na čem, a tak nadále sdílejí postel s námi. Moc si přejeme zařídit jim časem dětský pokojík, kde budou mít místo na své hračky a konečně i své vlastní postýlky. Krok za krokem nový domov vybavujeme, nyní však nákup postýlky, zatím alespoň pro Pavlíka, nezvládáme. Za jakoukoliv pomoc budeme moc vděční.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě