Vodácký tábor pro Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

vodácký tábor; dar zajišťuje Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

S Emilkou se známe z Daveláčku, kde se snažíme rodině dlouhodobě pomáhat. Emilka je milá, často do sebe uzavřená holčička, která si nese břímě rozchodu rodičů. Před lety ji tato skutečnost velice negativně zasáhla. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i pro tu Emilčinu hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím si, že maminka se ale natolik snaží, že Emilka ani její sestřička nepociťují, že by se jejich rodina nějak lišila od jiných. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka. Finanční možnosti rodiny však nejsou tak dobré, aby si maminka mohla dovolit Emilce zaplatit letní vodácký tábor. Letní prázdniny jsou pro každé školou povinné dítě velmi očekávané. I Emilka se na ně moc těší. Určitě by byla moc smutná, kdyby trávila 2 měsíce doma, ve městě. S vaší pomocí si ale bude moci užít krásný týden v přírodě.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,720 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Emilky, která si moc přeje zažít pravé táborové dobrodružství

Moje devítiletá dcera Emilka je milá a stydlivá holčička, která má spoustu zálib. Protože má ráda zvířátka, pečlivě se doma stará o dvě morčátka. Dochází také na latinsko-americký taneční kroužek a ráda jezdí na kole. Spolu se svojí mladší sestrou vyrůstají pouze se mnou, protože jejich tatínek od nás před lety odešel.

Starat se sama o dvě děti není snadné. Můj měsíční příjem vystačí pouze na zaplacení nejnutnějších věcí: hypotéky, půjčky, energií. Nic víc si nemohu dovolit. Emilka si finanční těžkosti zatím ještě neuvědomuje, což je jenom dobře. Někdy mám ale strach, abych to všechno zvládla. A bohužel je to na mně občas i vidět.

Jak už jsem se zmínila výše, Emilka je stydlivá a nemá mnoho kamarádek. O letních prázdninách jezdím s holčičkami pod stan a vím, že by vodácký tábor Emilce přinesl krásné zážitky a možnost poznat nové kamarádky. Bohužel v tuto chvíli na zaplacení tábora nemám peníze. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí. Z celého srdce děkuji všem, kteří nám pomohou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě