Vojtíškovi na kroužek baletu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v baletní škole (trénink 2x týdně)

Obrázek daru
Mgr. Svatava Poulson
Patron příběhu

Mgr. Svatava Poulson

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Vojtíška znám ze základní školy, kterou navštěvují moje děti. Chlapec žije se svým bratrem a otcem v azylovém domě, a i když se jim otec snaží zajistit vše potřebné, na taneční kroužky, které mají oba kluci tak rádi, mu nezbývají finance. Vojtíšek je pohybově nadaný kluk a rád by se tanci jednou věnoval profesionálně. Aby se mu ale tento sen splnil, potřebuje naši pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,520 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svého synka, který miluje balet

Jsem tatínkem dvou skvělých kluků, jedenáctiletého Šimonka a devítiletého Vojtíška, které už třetím rokem vychovávám sám. Od února společně žijeme v azylovém domě, protože jsme se ocitli v obtížné životní situaci. Maminka kluků nás opustila a já na jejich výchovu zůstal sám. Je to pro mě náročné zejména finančně, protože pobírám jen invalidní důchod.

Mladší Vojtíšek je aktivní a zvídavý kluk, bohužel se narodil se srdeční vadou. Má za sebou několik operací srdce a každý rok spolu jezdíme do lázní. Vojtíšek se nemůže věnovat spoustě sportovních aktivit, stejně jako jeho starší bráška se ale zamiloval do baletu. Ten má od pana doktora povolený.

Vojtíšek chodí do baletní školy, kde je moc rád. Aby se ale baletu mohl věnovat i nadále, je potřeba uhradit školné. To si teď však v žádném případě nemůžu dovolit, proto se obracím s žádostí o pomoc na Patrona dětí. Ze všeho nejvíc si totiž přeji, aby se Vojtíšek mohl věnovat tomu, co ho opravdu baví a v čem vyniká. Předem vám moc děkuji.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě